O nas

Firma Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych „PROMAT” Sp. z o.o. powstała w 1989 roku. Początkowo zajmowała się projektowaniem, jednak z biegiem czasu Spółka prężnie rozwijała swoją działalność między innymi poprzez generalne wykonawstwo obiektów energetyki cieplnej oraz eksploatację systemów ciepłowniczych.

Spółka już na początku swojej działalności realizowała inwestycje dla takich przedsiębiorstw jak: Phillips Lighting Poland, Carlsberg Polska S.A., Ferrero Polska S.A, Tymbark, Amica Wronki, a także dla przedsiębiorstw ciepłowniczych i jednostek wojskowych.

Od pewnego czasu Spółka prowadzi także działalność w sektorze publicznym w ramach szeroko pojętego Partnerstwa Publiczno – Prywatnego. Zakres świadczonych usług przedstawiamy w zakładce Działalność.

Zarząd

Spółka została założona przez trzech wspólników. W wyniku podziału, który miał miejsce w 2000 roku, Spółkę opuścił jeden z udziałowców. Od tej daty do dnia dzisiejszego zarząd pozostaje bez zmian i stanowią go wspólnicy Spółki:

Roman Jackiewicz

Założyciel i współwłaściciel firmy, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny.

Absolwent Politechniki Gdańskiej, studiował na wydziale Budowa Maszyn, specjalizacja – Systemy i Urządzenia Energetyczne

Andrzej Grycner

Od 1992 współwłaściciel firmy Promat, Członek Zarządu, Dyrektor Techniczny.

Absolwent Politechniki Gdańskiej, studiował na wydziale Mechaniczno Technologicznym, specjalizacja – Projektowanie Procesów Technologicznych.